Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Seferihisar’da demokrasi geleneği…

Seferihisar’da demokrasi geleneği…

admin admin -
72 0

Seferihisar Belediyesi, “Halk Günleri” ile ilçe halkını ağırlıyor, istek, talep ve şikayetlerini dinliyor. Bugüne kadar 14 bin 985 bireyle birebir görüşme imkanı bulduğunu kaydeden Seferihisar Belediye Lideri İsmail Yetişkin, “Seferihisar’da kaygısını dinlemediğim hemşehrimiz kalmayacak” diye konuştu.

Dört buçuk yıllık vazife mühleti boyunca başarılı hizmetleri ve Seferihisar halkına yakınlığıyla dikkat çeken Seferihisar Belediye Lideri İsmail Yetişkin makamında “Halk Günleri” düzenleyerek, ilçe sakinlerinin istek, talep ve şikayetlerini dinliyor. Salı günleri ise Seferihisar Belediyesi Ana Hizmet Binasında gerçekleştirilen Halk Günleri kapsamında bugüne kadar binlerce vatandaş, Lider Yetişkin ile görüşerek, talep ve şikayetlerini iletti. 

“GELİN SEFERİHİSAR’I BİRLİKTE YÖNETELİM”

Başkan Yetişkin, “Vatandaşlarımıza dört buçuk yıldır ulaşmaya çalışıyor, kaygılarına derman, sohbetlerine arkadaş olmaya devam ediyorum. Bu süreç boyunca 14.895 kişi ile görüşme sağladım ve sağlamaya da devam edeceğim. Randevu sistemi ile gerçekleştirdiğimiz bu uygulama sayesinde dinlemediğim hemşehrim kalmayacak. Lütfen gelin, bize ulaşın, konuşalım. ‘Neler yapabiliriz?’, daima birlikte bir tahlil bulmaya, Seferihisar’ı birlikte yönetmeye devam edelim” diyerek, ilçe halkına davette bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Nerede Haber Orada Biz

İlgili Yazılar