Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Semicenk Muud’da zirveyi bırakmıyor  

Semicenk Muud’da zirveyi bırakmıyor  

admin admin -
11 0

Semicenk Muud’da tepeyi bırakmıyor

 

Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud’da ekim ayının en çok dinlenenleri açıklandı. Yerli sanatkarlar listesinde pop müziğin sevilen ismi Semicenk tekrar dorukta birinci sırada yer alırken, yerli albümler sıralamasında son vakitlerin beğenilen sanatkarlarından Buyruk Can İğrek’in albümü ‘Parti İptal’, Muud listelerinin birinci sıralarına ulaştı. Yabancı sanatkarlar kategorisinde ise Doja Cat ekim ayının şampiyonu oldu. 

 

Türk Telekom’un aktüel ve varlıklı müzik arşiviyle beğeni toplayan müzik platformu Muud’da ekim ayının en çok dinlenen isimleri ve albüm listeleri muhakkak oldu. 

 

Platformda yerli sanatkarlar listesinde birinci sırada pop müziğin sevilen isimlerinden Semicenk yer aldı.  En çok dinlenen yerli single listesinde ise yine Semicenk’in ‘Mesafe’ adlı müziği birinci sıraya yerleşti. 

 

Emir Can İğrek’in ‘Parti İptal’ albümü zirvede

 

Muud kullanıcılarının son aylarda en çok dinlediği isimler ortasında yer alan Emir Can İğrek’in ‘Parti İptal’ albümü en çok dinlenen yerli albümler listesinin önderi oldu. 

 

Tom Odell rüzgârı devam ediyor

 

Yabancı single kategorisinde Tom Odell – Another Love zirvenin sahibi oldu. Bunun yanı sıra ekim ayında Drake – For All The Dogs en çok dinlenen yabancı albüm olarak listeye ismini yazdırdı. Doja Cat ise en çok dinlenen yabancı sanatkarlar ortasında yer aldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  100 Yıllık Cumhuriyet Tarihine Yolculuk Çankaya'da

İlgili Yazılar