Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Sigortacılık Sektörünün Geleceğini Şekillendirecek Fikirler Neova Ideathon’da Buluşuyor

Sigortacılık Sektörünün Geleceğini Şekillendirecek Fikirler Neova Ideathon’da Buluşuyor

admin admin -
58 0

Sigorta bölümünün önde gelen şirketlerinden Neova İştirak Sigorta, sigorta dalında geleceğe istikamet verecek fikirleri arıyor. Üniversite öğrencileri ve yeni mezunlara yönelik düzenlenecek Neova Ideathon kapsamında gençler para ödüllerinin ve Neova’da meslek imkanının sahibi olacak.  

 

Sigorta bölümünün teknolojik ve dijital gelişimine öncülük eden, inovatif yaklaşımlarıyla müşteriyi odağa alan eser ve hizmetler geliştirmeye devam eden Neova İştirak Sigorta, gençlere ve yeni fikirlere yatırım yapmaya devam ediyor. Artık de sigorta dalının geleceğini şekillendirecek fikirlerle buluşabilmek ismine üniversite öğrencilerinin yahut yeni mezunların iştiraki ile Ideathon programı düzenliyor. Başvuruların neovasyon.com üzerinden alınacağı yarış kapsamında dereceye giren fikirler ve gençler para ödüllerinin ve Neova’da meslek fırsatının sahibi olacak. Birincinin 20 bin TL, ikincinin 15 bin TL, üçüncünün 10 bin TL mükafatla buluşacağı Ideathon kapsamında kazananlar tıpkı vakitte Neova’nın MT ve Yerleşke programlarında değerlendirmeler sonrasında yer alabilecekler.

 

Başvurular 13 Ekim’e kadar devam ediyor

Katılımcılar, ferdi olarak ya da grup olarak Neova Ideathon’daki yerlerini alabiliyorlar. Ideathon sayesinde şirket yöneticilerinin bilgi birikiminden yararlanabilecek iştirakçiler, mentor dayanağıyla projelerini ya da fikirlerini hayata geçirme fırsatı elde edebilecekler. Neova Ideathon için son müracaat tarihi 13 Ekim 2023. Aktiflik ve ödül merasimi ise 20-21 Ekim tarihinde gerçekleşecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Türkiye Sigorta, "Sigortacılık Okulu" ile Çalışanlarının Gelişimine Yatırım Yapıyor

İlgili Yazılar