Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Şişecam Avrasya Cam Fuarı’na Katılacak

Şişecam Avrasya Cam Fuarı’na Katılacak

admin admin -
10 0

Şişecam 

Avrasya Cam Fuarı’na Katılacak

 

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel oyuncu olan Şişecam, 11-14 Kasım 2023 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Avrasya Cam Fuarı’na katılacak. Düz cam eser portföyündeki en beğenilen ve en çok tercih edilen eserleriyle fuarda yerini alacak olan Şişecam, ileri teknolojiyle üretilen yüksek performanslı eserlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

 

9.11.2023 – Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global şirket olan ve düz cam alanında birçok prensip imza atan Şişecam, bölgenin en büyük ve en itibarlı sektörel fuarlarından biri olan Avrasya Cam Fuarı’nda bölüm profesyonelleriyle buluşacak. 11-14 Kasım 2023 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Avrasya Cam Fuarı’na geniş eser gamının en çok beğenilen ve en çok tercih edilen eserleriyle katılacak olan Şişecam, dört gün boyunca yenilikçi tahlillerini sergileyecek.

 

Şişecam’ın Avrasya Cam Fuarı’ndaki standında sergileyeceği ve çok yakında pazara sunulacak eserlerinden biri, en yüksek seçiciliğe sahip üç gümüşlü “Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 60/29”. Bu eser doğal gün ışığından ödün vermeden, azamî güneş denetimi sağlayarak çift camlı yalıtım camı ünitelerinde 1,0 W/m²K ve üç camlı yalıtım camı ünitelerinde 0,5 W/m²K U pahası ile güç tasarrufunu en üst noktaya taşıyarak itibarlı projelerin farklı gereksinimlerine tahlil sunuyor.

 

Şişecam ayrıyeten yakın vakitte “Kuş Dostu Çözümler” ismiyle pazara sunacağı eserlerini de Avrasya Cam Fuarı’nda sergileyecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Alternatif Bank 2023'ün ikinci çeyreğinde ekonomiye 57 milyar TL'lik destek sağladı

İlgili Yazılar