Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. ŞOK Marketler istikrarlı büyümesini sürdürüyor  

ŞOK Marketler istikrarlı büyümesini sürdürüyor  

admin admin -
13 0
ŞOK Marketler istikrarlı büyümesini sürdürüyor

 

İstikrarlı büyümesini sürdürerek yılın birinci 9 ayında 550 yeni mağaza açan ŞOK Marketler, 30 Eylül 2023 prestijiyle Türkiye’nin 81 vilayetinde 47 bini aşkın çalışanı ile 10 bin 601 mağazada hizmet veriyor. ŞOK Marketler’in cirosu yılın birinci dokuz ayında geçen yılın tıpkı devrine nazaran yüzde 84,6 artarak 75 milyar TL oldu. Yeni yatırımlarıyla karlılığını koruyarak büyümeye devam eden ŞOK Marketler, ülke iktisadına ve istihdama katkı sağlamayı sürdürüyor. 

 

ŞOK Marketler, yazın hayata geçirdiği yeni sadakat programı Win ile müşterilerinin çıkarlı alışveriş tecrübesini daha da üst taşımayı başardı. Büyük ilgi gören “Win” uygulaması ile her hafta hem mağazalarda hem de ŞOK’un online ticaret uygulaması Cepte Şok’ta farklı eser kümelerinde ve seçili eser ve markalarda kampanyalar düzenleniyor. Win’li müşteriler bu kampanyalı eserlerden alışveriş yaptıkça TL kazanıyor; kazanılan TL meblağı, müşterilerin Cepte Şok’taki Win cüzdanlarına yükleniyor ve sonraki alışverişlerde hem ŞOK’ta hem de Cepte Şok’ta kullanılabiliyor. ŞOK Marketler Ekim ayında Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak gerçekleştirdiği büyük indirim şenliği ile 1.000 eserde sağladığı büyük indirimlerin yanı sıra Win’e özel kampanyalar düzenledi.

 

 

Uğur Demirel: “İstikrarlı finansal büyümemizle iktisada katkı sağlamaya devam edeceğiz”

Üçüncü çeyrek finansal bilgilerini değerlendiren ŞOK Marketler CEO’su Uğur Demirel şunları söyledi: “ŞOK’un sağlam ve kaliteli eserleri, en uygun fiyatlarla, müşterilerine en yakın noktadan ulaştırma üzerine konseyi iş modelinin istikrarlı bir finansal büyüme ile karşılık bulmasından ötürü çok memnunuz. Ekim ayında Cumhuriyetin 100. yılı kapsamında enflasyonla gayrete de takviye maksadıyla gerçekleştirdiğimiz kampanyamıza müşterilerimizin teveccühü yüksek oldu. Öte yandan kısa mühlet evvel hayata geçirdiğimiz ‘Win’ sadakat programımızla müşterilerimize sunduğumuz yararlı alışveriş tecrübesini bir üst noktaya taşıyoruz. Müşterilerimizin büyük ilgi gösterdiği Win uygulamamızın büyümemize sağladığı olumlu tesirleri hissediyoruz. Binlerce tedarikçi, çiftçi ve üreticiden oluşan çok büyük bir ekosistemle ülkemiz iktisadına katkı sağlamaya devam edeceğiz.” 

İlginizi Çekebilir;  Başiskele Hoca Ahmet Yesevi Caddesi sil baştan

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar