Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Teknosa’da Özel Okuma Moduna Sahip Tabletlere Büyük İlgi

Teknosa’da Özel Okuma Moduna Sahip Tabletlere Büyük İlgi

admin admin -
57 0

Teknosa’da okulların açılmasıyla birlikte gereksinim listesinde öne çıkan tablet ve notebook’lar tüketicilerin ilgi odağı olurken, bilhassa gözleri daha az yoran özel okuma moduna sahip tabletler yükselişini sürdürüyor.

 Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, yeni eğitim periyodunda de gereksinim listesinde öne çıkan eserlerde en uygun seçeneklerle öğrencilerin ve ailelerin yanında olmayı sürdürüyor. Okulların açılmasıyla birlikte tablet ve notebook’lara olan ilgi artarken, bilhassa uzun pil periyodik ve özel okuma modlarına sahip tabletler tercihlerde öne çıkıyor. Uzun mühlet sabit ekrana bakıldığında gözlerin daha az yorulması için ekran parlaklığının daha düşük düzeylerde kullanılmasını sağlayan özel okuma moduna sahip tabletler hem öğrenciler hem de aileleri tarafından tercih ediliyor.

19-24 Eylül tarihleri arasında Teknosa’nın 64 ile yayılan 190’a yakın satış noktası ile teknosa.com’dan alışveriş yapanlar, 24 HUAWEI Matepad SE 10.4 inç 32GB tablete 5299 TL yerine 3099 TL’ye ve pek çok tablete de avantajlı fırsatla ulaşabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Samsung Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5: Çok yönlü, benzersiz bir deneyim

İlgili Yazılar