Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’dan Başkan Böcek’e ziyaret

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’dan Başkan Böcek’e ziyaret

admin admin -
15 0

 

TOBB Lideri Hisarcıklıoğlu’dan Lider Böcek’e ziyaret

 

Başkan Böcek’e ‘100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi’ teşekkürü

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Lideri Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’i ziyaret etti. TOBB Lideri Hisarcıklıoğlu, Lider Böcek’e ‘100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi’nde yaptığı konut sahipliği için teşekkür etti. 

 

TOBB Lideri Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Antalya Büyükşehir Belediyesi ziyaretine Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Lideri Ali Bahar, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Lideri Ali Çandır, TOBB İdare Konseyi üyeleri, oda liderleri ve iş dünyasından isimler katıldı. Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, TOBB Lideri Hisarcıklıoğlu’na ziyareti için teşekkür ederek, “Antalya’da iş dünyamız ile çok hoş iş birlikteliğimiz var. Büyükşehir Belediyemiz ve ANSİAD konut sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz 100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi’ne katılarak bizlere kıymetli bir takviye verdiniz. Çok yüksek bir iştirak ile teşebbüsçü adaylarını iş dünyası ile buluşturduk. Çok hoş bir aktiflik oldu” dedi. 

GİRİŞİMCİLİK MERKEZİ PROJESİ ÖNEMLİ 

TOBB Lider Rifat Hisarcıklıoğlu ise Lider Muhittin Böcek’e Girişimcilik Zirvesi’nin çok başarılı geçtiğini belirterek, “Ev sahipliğinden ötürü teşekkür ederim. Bu cins etkinlikler ülkemizin geleceği noktasında çok değerli. Girişimcilik merkezi açma projeniz çok hoş. İş dünyası olarak bu tıp teşebbüslerin her vakit yanındayız. İş dünyamız ile birlikte gerçekleştirdiğiniz 100. Yıl G3 Girişimcilik Doruğu için teşekkür ederim” diye konuştu. 

 

Başkan Böcek, TOBB Lideri Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet ile bir müddet sohbet etti. Lider Muhittin Böcek, TOBB Lideri Rifat Hisarcıklıoğlu’na ziyaret anısına kitap ikram etti.   

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Başkan Sandal'dan gençlere mesaj: "Sandığa gelin, geleceğinizi geri alın"

İlgili Yazılar