Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Toroslar EDAŞ Osmaniye’yi Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Toroslar EDAŞ Osmaniye’yi Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

admin admin -
14 0

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2023 yılının birinci 9 ayında bakım, tamir ve yatırım hizmetlerini sürat kesmeden sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de yılın birinci 9 ayında müşteri ve tahlil odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı. 

Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de hizmet verdiği 2.954 trafo ve 12.692 kilometre çizgi uzunluğunda yaklaşan kış şartlarında da sürdürülebilir ve kesintisiz güç sağlanabilmesi gayesiyle bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. 

Daha aydınlık bir Osmaniye için Kadirli, Merkez, Düziçi, Bahçe, Toprakkale, Hasanbeyli ve Sumbas ilçelerinde 1.787 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ grupları, bölgede 4 trafo ve 40 dağıtım merkezini de elden geçirdi.

Toroslar EDAŞ, bölümün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, tahlil ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Osmaniye’de hizmet verdiği 262 binden fazla müşterisine daha güzel hizmet vermek hedefiyle toplam 1.775 kilometrelik yeni yer altı sınırı tesis eden Toroslar EDAŞ takımları, kentte 1.446 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıyeten yeni 86 elektrik panosu ve 36 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, tamir ve yatırım sayıları ile Toroslar EDAŞ 2023 yılının birinci 9 ayında koymuş olduğu amaçları muvaffakiyetle gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Toroslar EDAŞ, toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Taşınabilir Uygulaması, 0(322) 186 00 00 numaralı WhatsApp İhbar Hattı ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve meselelerini dinleyerek tahlil bulmaya devam ediyor. 

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Başşehir EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Toroslar EDAŞ, 2016 – 2020 yıllarını kapsayan son tarife devrinde Türkiye’deki 21 dağıtım şirketi ortasında en çok yatırımı yapan şirket oldu.

İlginizi Çekebilir;  Ankara Üniversitesi '50+ Hayat Okulu' ilk mezunlarını verdi

Toroslar EDAŞ’ın Osmaniye’de bakım ve yatırım çalışmaları sürat kesmeden sürecek. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar