Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Türkiye’nin lider seyahat sitesi ENUYGUN  15. yılını kutluyor 

Türkiye’nin lider seyahat sitesi ENUYGUN  15. yılını kutluyor 

admin admin -
9 0
 
Türkiye’nin başkan seyahat sitesi ENUYGUN 

15. yılını kutluyor 

 

Türkiye’nin öncü teknoloji teşebbüslerinden ENUYGUN, 15. yılını özel indirimlerle kutluyor. 2008 yılında startup olarak faaliyete başlayan, bugün ise Türkiye’nin başkan seyahat sitesi pozisyonuna ulaşan ENUYGUN, küresel markası WINGIE ile birlikte 156 ülkede ayda 20 milyonu aşkın kullanıcıya 6 lisanda hizmet veriyor. 4 kişi ile başlayıp 15 yılda 400 çalışana ulaşan ENUYGUN’un 20. yıl gayesi ise dünyanın en büyük 5 seyahat pazaryeri ortasında yer almak. 

Türkiye’nin başkan seyahat sitesi ENUYGUN, 15. yılını kutluyor. Seyahat kesiminde tüketicilerin uygun fiyatlı bilet arayışlarına cevap veren bir yazılım tahlili olarak 2008 yılında kurulan ENUYGUN, geçen müddette yeni eser ve geliştirmelerle hizmet içeriğini, kalitesini ve yaygınlığını artırdı. Startup olarak yola çıkan şirket, süreç içinde uçak ve otobüs bileti satışlarının yanına otel rezervasyonu, araç kiralama, transfer hizmetlerini de ekledi. Seyahat tertibi için gerekli tüm ayrıntılı araştırma, karşılaştırma ve satın almayı tek bir internet sitesi üzerinden süratli ve inançlı gerçekleştirebilme imkanı sunan ENUYGUN, geliştirdiği algoritmalar ve yapay zeka takviyeli akıllı tahliller ile seyahat dalını dönüştürerek liderliğe yükseldi.

ENUYGUN Sigorta ve ENUYGUN Finans ile kullanıcılarını sigorta ve finans eserleriyle de buluşturan ENUYGUN, tek bir platformdan muhtaçlık duyulacak birçok tahlile kolay, inançlı ve avantajlı bir formda ulaşmayı sağlıyor.  

Global arenada da konumlanan ve her gün büyümeyi sürdüren ENUYGUN, 2016 yılından bu yana küresel markası WINGIE ile yurt dışında bilet satışlarına devam ediyor. 

Wingie Enuygun Group CEO’su Çağlar Erol; “4 kişi ile yola çıkan ENUYGUN şu anda 400’e yakın çalışanı bulunan bir şirket. 20 milyonu aşkın kullanıcımız ve 10 milyonun üzerinde uygulama indirme başarımız ile seyahat bölümünde öncüyüz. Geliştirdiğimiz algoritmalar ve yapay zeka takviyeli akıllı tahlillerimiz ile seyahat dalını dönüştürmeye devam ediyoruz. Sadece Türkiye’de değil dünya seyahat bölümünde ChatGPT tabanlı birinci seyahat asistanı ENBot’u devreye aldık. Sahip olduğumuz teknoloji ile Türkiye’de bir birinci olan Akıllı Aktarma’yı makine öğrenmesi ile geliştirdik ve kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. Küresel markamız WINGIE ile 6 lisanda hizmet veriyoruz. 2028 yılına kadar dünyanın en büyük 5 seyahat pazaryerinden biri olma maksadımıza gerçek süratle ilerliyoruz. Ülkemizde edindiğimiz tecrübeleri ve başarılarımızı dünyaya taşımak istiyoruz. Küresel arenadaki kullanıcılara da seyahatlerini kusursuz planlamaları için aracı olmak istiyoruz” dedi.

15. yıla özel büyük indirimler

15. yaşını büyük indirimlerle kutlayan ENUYGUN taşınabilir uygulamasında geçerli olmak üzere 1.000 TL ve üzeri uçak biletinde 250 TL, 3 gün ve üzeri araç kiralamada 500 TL, 3.000 TL üzeri otel rezervasyonlarında ise 750 TL indirim sunuyor. 15. yıla özel kampanya 16 Kasım’a kadar geçerli olacak ve yılın son gününe dek yapılacak seyahatleri kapsayacak.

İlginizi Çekebilir;  Yurt içinde ikamet eden 8 milyon 601 bin kişi seyahate çıktı

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar