Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. TürkTraktör Faz 5 Emisyonlu En Yeni CASE İş Makinelerini Hazır Beton Fuarı’nda Sergiliyor  

TürkTraktör Faz 5 Emisyonlu En Yeni CASE İş Makinelerini Hazır Beton Fuarı’nda Sergiliyor  

admin admin -
14 0
TürkTraktör Faz 5 Emisyonlu En Yeni CASE İş Makinelerini

Hazır Beton Fuarı’nda Sergiliyor

 

İş makineleri dalındaki yatırımlarını her geçen gün artıran TürkTraktör, CASE markalı en yeni iş makineleriyle İstanbul’daki Hazır Beton Fuarı’nda yerini aldı. 8-11 Kasım tarihleri ortasında düzenlenen fuarda, TürkTraktör’ün Faz 5 emisyon düzeyindeki eserleri inşaat dalının beğenisine sunuluyor. CASE 821G Lastikli Yükleyici, CASE SV280B Nokta Dönüşlü Küçük Yükleyici ve Fleetpro, TürkTraktör standında ziyaretçileri bekliyor. 

 

TürkTraktör İş Makineleri İş Önderi Boğaç Ertekin, inşaat kesiminin tüm paydaşlarını bir ortaya getiren Hazır Beton Fuarı’nda 180 yılı aşan esaslı tarihe sahip CASE marka iş makineleriyle yer almaktan büyük memnunluk duyduklarını belirtti. Ertekin, “TürkTraktör olarak 10 yıl evvel başladığımız iş makineleri alanındaki faaliyetlerimize, ‘Şehirleri Dönüştürür, Geleceğe Hazırlar’ maksadımıza paralel olarak eser ve hizmetlerimizi artırarak devam ediyoruz. Türkiye Hazır Beton Birliği’nin düzenlemiş olduğu Hazır Beton Fuarı’nda Faz 5 emisyon düzeyindeki 821G Lastikli Yükleyicimiz, SV280B Nokta Dönüşlü Küçük Yükleyicimiz ve kesimimiz için çok değerli olan satış sonrası hizmetlerimizden FleetPro marka yedek modül eserlerimizi sergiliyoruz. TürkTraktör İş Makineleri gruplarımız, bayi ve yetkili servislerimiz ile müşterilerimizin muhtaçlık duyduğu her an yanlarında olmayı hedefliyoruz. Bu odağımız, ortaya koyduğumuz muvaffakiyetin en değerli göstergesini oluşturuyor. Bilhassa hazır beton tesislerinde kullanım için epey elverişli olan fuarda sergilediğimiz eserlerimizi incelemek üzere tüm iştirakçileri standımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.” dedi.

 

CASE Lastikli Yükleyici Eser Kümesinde Kampanya

TürkTraktör, Hazır Beton Fuarı’na özel olarak kampanyalar sunuyor. Fuar alanındaki TürkTraktör standını ziyaret edenler CASE G Serisi Lastikli Yükleyici kümesi özelindeki kampanya ayrıntılarına ait bilgi alabiliyor.

 

CASE Standında Sergilenen İş Makineleri Hakkında;

 

CASE 821G Lastikli Yükleyici

CASE 821G model Lastikli Yükleyiciler, güçlü performansı ve kullanıcı dostu özellikleriyle inşaat ve madencilik bölümlerinde öne çıkıyor. Yüksek performansı yakıt verimliliğiyle birlikte sağlayan CASE 821G Lastikli Yükleyiciler, Faz 5 emisyon düzeyindeki FPT motorlarıyla pazara sunuluyor. 

 

Gelişmiş hidrolik sistemleri, seri çevrim müddetleriyle operatörlere hassas denetim imkanı tanıyan CASE 821G, sağlam ve güçlü dizaynıyla şiddetli çalışma şartlarında uzun ömürlü ve sağlam bir performans vadediyor. Konfor ve güvenliği ön planda tutan yeni jenerasyon operatör kabini, gürültü ve titreşimi azaltarak uzun çalışma saatlerinde operatörün yorgunluğunu en aza indirirken, yüksek performanslı klima sistemi ise ülkü bir çalışma ortamı sağlıyor.

 

Yeni dokunmatik ekran sayesinde operatör tüm makine fonksiyonlarına süratli bir halde erişebiliyor. Operatör, makineye entegre olarak sunulan kantar sistemiyle kova üzerine alınan materyalin ölçüsünü takip edebiliyor. Farklı gereçlerin karıştırılması gereken uygulamalarda kantar sistemi vakitten tasarrufla öne çıkıyor.   

 

CASE SV280B Nokta Dönüşlü Küçük Yükleyici

Faz 5 emisyon düzeyindeki en aktüel motora sahip CASE SV280B Nokta Dönüşlü Küçük Yükleyiciler, kompakt yapısı ve yüksek hareket kabiliyeti ile üstün performans, ergonomi ve verimliliği bir ortada sunuyor. 

 

Yenilikçi tasarımı, artırılmış teknolojik özellikleri sayesinde dar alanlarda, güçlü şartlarda optimum dönme yeteneği sağlayarak kullanıcıların en şiddetli iş alanlarında tesirli ve hassas hareket yapmalarına imkan tanıyor. CASE SV280B, yüksek taşıma kapasitesi, seri çevrim mühletleri sayesinde iş verimliliğini de artırıyor. 

 

CASE SV280B kolay erişilebilir bakım noktaları, süratli servis erişimi ile iş sahiplerine düşük işletme maliyetleriyle kesintisiz çalışma avantajı sağlıyor. Farklı ataşmanlar ve bölüme mahsus ekipmanlar ile her türlü iş tipi için uygun olan CASE SV280B, kullanıcı dostu kabini, ergonomik tasarımı ve geniş görüş açısı ile konforlu ve inançlı bir çalışma ortamı yaratıyor.

 

Satış Sonrası Projeler Hakkında;

 

Fleetpro

Paletli ekskavatörlerin alt kadroları, hidrolik pompa revizyon ve ISUZU motor revizyon gereçlerini kapsamaktadır. 

 

İlginizi Çekebilir;  Van'da Kurban Satış ve Kesim yerleri belirlendi

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar