Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ünlü İsimler ile Yumoş Sokak Daha da Renklendi

Ünlü İsimler ile Yumoş Sokak Daha da Renklendi

admin admin -
61 0

Görenleri gülümseten sempatik Yumoş ayıcıklarının Nişantaşı Bostan Sokak’ta yine ortaya çıkışı, Müjde Uzman, Pelin Karahan, Ezgi Eyüboğlu, Danla Bilic, Cemal Can Canseven, Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Tanrısevsin üzere birçok ünlü ismin yer aldığı renkli bir lansman aktifliğiyle kutlandı. 

 

Giysi bakım markası Yumoş’un 2021’den beri ikonik ayılarıyla gerçekleştirdiği, basın, sanat ve influencer topluluğundan pek çok ismin iştiraki ve toplumsal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken aktifliklerine bu sene Yumoş Deterjan ile bir yenisi eklendi. 

 

Nişantaşı Bostan Sokak’ı renkli sokak ışıkları ve ikonik Yumoş ayılarıyla renklendirerek yapılan yeni sokak uygulaması Nişantaşı Zoya’s House’ta gerçekleştirilen lansman aktifliğiyle duyuruldu. 

 

Lansmana  Pelin Karahan, Pınar Altuğ Atacan, Utku Ateş, Alican Aytekin, Müjde Uzman, Yağmur Tanrısevsin, Ezgi Eyüboğlu, Onur Seyit Yaran, Sitare Akbaş, Elçin Afacan gibi ünlü oyuncuların yanı sıra; influencer’lardan Danla BilicAla Tokel ve Cemal Can Canseven üzere isimler de katıldı.

 Etkinlik sırasında davetlilerin sempatik Yumoş ayıcıklarıyla yaptığı birbirinden eğlenceli paylaşımlar da dikkat çekti.

Yumoş ayıları, 24 Eylül’e kadar Nişantaşı Bostan Sokak’ta, öteki ismiyle Yumoş Sokak’ta olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Gümüştepe Düzgün Sokak geçici olarak trafiğe kapanıyor

İlgili Yazılar