Haber 2023

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. Vodafone Geniş Fiber Hizmetiyle Ev Kullanıcılarının Hayatını Kolaylaştırıyor

Vodafone Geniş Fiber Hizmetiyle Ev Kullanıcılarının Hayatını Kolaylaştırıyor

admin admin -
53 0

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, evde keyifli ve kaliteli internet tecrübesi yaşamak isteyen aileler için sunduğu Vodafone Konut İnterneti’ni yeni kampanyalarla geliştirmeye devam ediyor. Geniş fiber hizmetiyle konut kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Vodafone’un “Vodafone Mesken İnterneti Çok Uyguna Geldi” mottosuyla düzenlenen yeni kampanyasında, tüm altyapılarda 100 Mbps sürate kadar fiber internet modem dahil 375 TL’ye sunulacak. Böylelikle müşteriler, uygun fiyata Vodafone Konut İnterneti’nin yüksek sürat ve kesintisiz ilişki gücünden faydalanabilecek.

 

Diğer yandan, Vodafone Konut İnterneti’ne gelen taşınabilir faturalı Vodafone’lular, Vodafone Mesken İnterneti Butiği’nde geçerli 500 TL Her Şey Yanımda çeki ile de meskenin teknoloji muhtaçlıklarını uygun fiyatlarla karşılama imkânı bulacak. Vodafone Mesken İnterneti’ne gelenler, Her Şey Yanımda ikram çekinin yanı sıra içerik platformu üyelik armağanlarından ek fatura indirimine kadar birçok teknoloji ve cümbüş yararından birini seçebilecek.

 

Vodafone Türkiye İcra Heyeti Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin şunları söyledi:

 

“Vodafone olarak, farklı altyapılarla desteklenen geniş fiber hizmetimizle sabit genişbantta fark yaratmaya devam ediyoruz. Günümüzde fiber internet, internet ilişki kalitesi olarak en düzgün eser. ‘Vodafone Konut İnterneti Çok Uyguna Geldi’ anlayışıyla sunduğumuz yeni Vodafone Konut İnterneti kampanyamızla, tüm altyapılarda 100 Mbps sürate kadar fiber interneti modem dahil 375 TL’ye sunuyoruz. Böylelikle müşterilerimiz, hem fiber teknolojisine uygun fiyatla geçiş yapabilecek, hem de kesintisiz ve yüksek süratli internetin keyfini doyasıya çıkarabilecek. Ayrıyeten, Vodafone Konut İnterneti’ne gelen taşınabilir faturalı müşterilerimiz, teknoloji gereksinimlerini uygun fiyatlarla karşılama imkânı bulacak. Vodafone olarak, memnuniyet odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

 

Her muhtaçlığa uygun hediyeler

 

Vodafone Konut İnterneti’ne gelen taşınabilir faturalı Vodafone müşterileri aşağıdaki armağanlardan birini seçebiliyor:

 • İçerik Dünyası Fiyatsız Üyelik Hediyesi 
  1. 6 ay BluTV üyeliği 
 • Vodafone Konut İnterneti Butiği’nde Geçerli 500 TL Alışveriş Çeki 
  1. Akıllı telefon ve tablet 
  2. Giyilebilir teknolojiler (Akıllı saat, akıllı bileklik, vs.) 
  3. Küçük konut aletleri (Robot süpürge, Airfryer, vs.) 
  4. Akıllı teknolojiler (Akıllı konut eserleri, sinyal güçlendirici Mesh Wifi, vs.) 
 • Ev İnterneti İndirimi 
  1. Aylık 45 TL ek fatura indirimi
İlginizi Çekebilir;  Bilişim 500 Şirketlerinin Geliri 372 Milyar TL'ye Ulaştı

 

Vodafone Konut İnterneti’ne gelen taşınabilir faturalı sınır sahipleri, onlara özel armağanlar ortasından seçimini Vodafone Yanımda’ya Mesken İnterneti hesapları ile giriş yaparak gerçekleştirebiliyor. Müşteriler, alternatifler ortasından seçimini yapıyor ve seçtiği alternatifin yönergelerine nazaran aktivasyon adımlarını tamamlıyor.

 

VodafoneEv İnterneti’nin  yeni kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin; Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri, Vodafone.com.tr veya Vodafone Yanımda mobil uygulamasını ziyaret etmeleri  yeterli oluyor.

 

Vodafone hakkında

Vodafone, Avrupa ve Afrika’nın en büyük telekom şirketidir. Daha uygun bir gelecek amacıyla, bireylerin hayat kalitesini artıran, kritik dallarda dijitalleşmeyi sağlayan, kapsayıcı ve sürdürülebilir dijital toplumları mümkün kılan teknolojileri sunuyoruz.

17 ülkede 300 milyonu aşkın müşteriye taşınabilir ve sabit bağlantı hizmetleri sunuyor, 46 ülkede daha taşınabilir ağlarda iş iştirakleri yürütüyoruz. Tıpkı vakitte, Objelerin İnterneti (IoT) alanında dünya başkanı bir şirket olarak, 167 milyonu aşkın aygıt ve platformu birbirine bağlıyoruz. Afrika’nın en büyük finansal teknoloji platformu Vodacom Finansal Hizmetler ve M-Pesa ile 7 ülkede 71 milyonu aşkın şahsa hizmet veriyoruz.

2040 yılına kadar net sıfır emisyona ulaşmak ve çevresel etkimizi azaltmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birebir halde, müşterilerimize de 2030 yılına kadar 350 milyon ton karbon emisyonunu azaltmada yardımcı oluyoruz. Ayrıyeten, 2025 yılına kadar şebeke atıklarımızın yüzde 100’ünü tekrar kullanma, yine satma ya da geri dönüştürme gayemiz doğrultusunda, aygıt atıklarının azaltılmasına yönelik aksiyonlarımıza devam ediyoruz. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar