Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Yatırım Finansman’dan Hatayspor’a umutları yeşerten destek 

Yatırım Finansman’dan Hatayspor’a umutları yeşerten destek 

admin admin -
10 0

Yatırım Finansman’dan Hatayspor’a umutları yeşerten destek 

 

Türkiye’nin birinci aracı kurumu Yatırım Finansman, şubat ayında yaşanan Kahramanmaraş sarsıntısında değerli kayıplar veren, tüm kahırlara karşın bu dönem yeşil alanlara yine geri dönen Atakaş Hatayspor’a ‘şort sponsoru’ olarak dayanak verecek. 

 

Yatırım Finansman, Atakaş Hatayspor’un 2023-2024 dönemi şort sponsoru olduğunu duygusal bir reklam sinemasıyla duyurdu. Bordo-beyazlı gruba gönül verenlerin heyecanlı bir maç ortamında yaşadıkları sevinci odağına alan reklam sinemasında, zelzeleden etkilenen bölge için umutların tekrar yeşereceği iletisi, bir futbol atmosferiyle izleyiciye aktarılıyor.

 

Yatırım Finansman’ın “Bundan bu türlü gözyaşlarımızın yalnızca sevinç gözyaşları olması için, umutlarımızın bordo-beyaz formalarda tekrar yeşermesi için Hatayspor’un yanındayız” iletisiyle duyurulan şort sponsorluğu, spor ve toplumsal dayanışmanın birleşimini temsil ediyor. Sinema, Atakaş Hatayspor’un Teknik Yöneticisi Volkan Demirel’in “Umutlar Tekrar Yeşeriyor” cümlesiyle son buluyor. Hazırlanan reklam sinemasının direktör koltuğunda ise Burcu Matur oturuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Still Arser İkinci El Araçları Ekonomiye Kazandırmak İçin Çerkezköy'de Yatırım Yaptı

İlgili Yazılar