Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Yemeksepeti, Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı’na Resmi Sponsor Oldu

Yemeksepeti, Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı’na Resmi Sponsor Oldu

admin admin -
59 0

Yemeksepeti, bayan basketboluna verdiği dayanağı genişleterek, Fenerbahçe Alagöz Holding Bayan Basketbol Grubu ile 2023-2024 sezonu için “Forma Kol Yanı Sponsorluğu” konusunda muahede imzaladı. Geçtiğimiz dönem ekibin forma sırt sponsoru olan Yemeksepeti, bu yılki sponsorluğuyla bu işbirliğini pekiştiriyor.

Türkiye’de süratli ticaretin öncüsü Yemeksepeti bayan basketboluna olan dayanağını bir adım daha ileri taşıyarak, Fenerbahçe Alagöz Holding Bayan Basketbol Ekibi ile 2023-2024 sezonu için “Forma Kol Yanı Sponsorluğu” konusunda mutabakat imzaladı. Geçtiğimiz dönem ekibin “Forma Sırt Sponsoru” olan Yemeksepeti, yeni dönemde da Fenerbahçe Alagöz Holding Bayan Basketbol Takımı’nı destekleyecek.

Yemeksepeti’nin logosu, 2023-2024 sezonu boyunca ING Bayanlar Basketbol Harika Ligi’nde Fenerbahçe Alagöz Holding Bayan Basketbol Grubu’nun formalarının kol yanında yer alacak. Çeşitli reklam ve tanıtım işbirliklerinin gerçekleştirileceği sponsorluk kapsamında, dönem uzunluğu özel bağlantı çalışmalarına da imza atılacak.

Yemeksepeti’nin bu manalı sponsorlukla bayan basketboluna olan dayanağını sürdürmesi, spora ve bayan atletlerine verdiği kıymeti bir kere daha gözler önüne seriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Petrol Ofisi Sosyal Lig, yeni sezonda "Her Zaman, Her Yerde Kazanmak İçin Oyna" diyor!

İlgili Yazılar