Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Yerli “Marilyn Monroe” Esra Sezer’den “Fırtınalar” yorumu

Yerli “Marilyn Monroe” Esra Sezer’den “Fırtınalar” yorumu

admin admin -
67 0

Sesi, yorumu ve hoşluğuyla kısa müddette ilgi gören genç müzikçi Esra Sezer, müziğin kült müziklerinden “Fırtınalar”a yesyeni bir yorum getirdi. 

Yıllar evvel Ebru Gündeş’in yorumuyla büyük beğeni kazanan, kelamları;  Aşkın Tuna, bestesi; Feyyaz Kuruş’a ilişkin olan “Fırtınalar” müziğini cover yapan Esra Sezer; “Türk müziğinde hafızalara kazınan çok sevdiğim bu yapıtı, Aşkın Tuna ve Feyyaz Kuruş bana da emanet ettiği için çok şanslıyım. Yaza yakışan eğlenceli bir klip çektik ve yeni düzenlemesi ile çok severek yorumladım” diyerek heyecanını lisana getirdi…

Almanya doğumlu Esra Sezer, 2019 yılından bu yana single çalışmalarını müzikseverlerle buluşturuyor. Müzik yaşantısını Almanya’da sürdüren Sezer, “Empatim yüksek gurbetçi dostlarımıza karşı… 6 single yayınladım ve sahne çalışmalarıma da tüm süratiyle devam ediyor. Amacım müzikte kendime özel bir yer edinmek ve yıllarca sahnede birebir güçle kalabilmek” dedi. 

 

“MARILYN MONROE” YA BENZETİLİYOR

Esra Sezer’in imajındaki en büyük artılarından biri 20. yüzyılın en ünlü sinema yıldızlarından Marilyn Monroe ya  olan benzerliği. Esra Sezer yakın etrafınca “Yerli Marilyn Monroe  ” olarak anılmanın keyfini de yaşıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Aile'nin Dün Gece Yayınlanan 12. Bölümü Seyircisi Ekran Başına Kilitledi

İlgili Yazılar