Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi İnşaatı Başladı

Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi İnşaatı Başladı

admin admin -
52 0

Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Yeni Devlet Hastanesi’nin alt kısmında inşasına başlanan Yüzbaşılar Aile Sıhhati Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

 

Gölcük Yüzbaşılar’da yapılması planlanan ve bir mühlet evvel ihale süreci tamamlanan Aile Sıhhati Merkezi’nin inşa çalışmaları başladı. İhaleyi kazanan firma, yer tesliminin yapılması sonrasında imalata başladı. İnşaat alanına giderek incelemelerde bulunan Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, çalışmalar hakkında firma yetkililerinden bilgi aldı. Lider Sezer, inşasına başlanılan Aile Sıhhat Merkezi’nin Yüzbaşılar Mahallesi ve ilçeye iyi, uğurlu olmasını diledi.

 

ASM 365 GÜNDE TAMAMLANACAK

Yüzbaşılar Aile Sıhhati Merkezi; girişi Amiral Kayacan Caddesi tarafında olan ve inşaatı devam eden Gölcük Yeni Devlet Hastanesi’nin alt kısmında yer alıyor. 365 gün içinde tamamlanması planlanan Yüzbaşılar Aile Sıhhati Merkezi’nin, bodrum, yer ve 1. kattan oluşacak ve tabanda 657,89 m2, toplamda 2.108 m2 kapalı alana sahip olacak ve 9 tabiple hizmet verecek. 

 

YENİ GÖLCÜK HASTANESİ SÜRATLE TAMAMLANIYOR

İkmal inşaatının süratle sürdüğü Gölcük Yeni Devlet Hastanesi’nin de bu sene sonunda tamamlanması planlanıyor. 256 sarsıntı izolatörü ile sarsıntıya güçlü olarak inşa edilen Gölcük Devlet Hastanesi’nde; 272 yatak, 9 ameliyathane, 62 poliklinik yer alacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Gölcük İdman Yurdu Şampiyon oldu

İlgili Yazılar