Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. Başkanı

Başkanı

Gündem

Bereket Sofrası Çardak Camide Kuruldu

admin
0 5

Belediye Lideri Alper Taban’ın her Cuma sabahı farklı bir mescitte düzenlediği ‘Bereket Sofrası Buluşmaları’ bu hafta Orhaniye Mahallesi Çardak Mescitte gerçekleştirildi. Sabah namazının akabinde mahalle sakinleriyle zeytin, peynir ve İnegöl simidi eşliğinde kahvaltı yapılıp mahallenin problemleri konuşuldu.

Spor

Gölcük Ulusal Oryantiring Yarışları Finaline Ev Sahipliği Yaptı

admin
0 7

Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, Gölcük’te düzenlenen Oryantring Gençler Kız-Erkek Vilayet Birinciliği Yarışları finalinde dereceye giren atletlere mükafatlarını takdim etti.

Eğitim

Gürçeşme Çocuk Belediyesi Yerleşkesi açıldı

admin
0 8

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, Çocuk Belediyesi ile birlikte Masal Meskeni, Çocuk Faaliyet Merkezi, İzmir95 Erken Çocukluk Ünitesi ve Meslek Fabrikası Kurs Merkezi’ni bünyesinde bulunduran Gürçeşme Çocuk Belediyesi Yerleşkesi’ni açtı.

Gündem

Başkan Soyer: “İzmir’de kadın istihdamını büyüttük”

admin
0 8

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, Türk Uygar Kanunu’nun kabulünün 98’inci yıldönümü için düzenlenen programa katıldı. İzmir’de bayanların özgürlük ve eşitlik talebinin üzerine titrediklerini belirten Lider Soyer, bayan istihdamını büyüttüklerini söyledi.