Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. Öğrenci

Öğrenci

Eğitim

EGEKAF 24’e Ege Üniversitesi damga vurdu

admin
0 6

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi uyumunda, Pamukkale Üniversitesi mesken sahipliğinde, 14 üniversitenin paydaşlığı ile gerçekleştirilen EGEKAF 24’e Ege Üniversitesi damgasını vurdu. Fuara yüzlerce akademisyen ve binlerce öğrenci ile katılan Ege Üniversitesi, paydaş üniversiteler ortasında en yüksek iştirak oranına sahip üniversite oldu.

Eğitim

İSU, 2023 Yılında 11 Bin 379 Öğrenciye “Su Ve Çevre Bilinci Semineri” Gerçekleştirdi

admin
0 6

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Yönetimi (İSU) Genel Müdürlüğü, Kocaeli Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile toplumsal sorumluluk projesi kapsamında öğretmen ve öğrencilere yönelik verdiği “Su ve Etraf Bilinci” seminerlerini sürdürüyor.

Eğitim

Ege Üniversitesi, “EGEKAF 2024″te yerini alacak

admin
0 6

Ege Üniversitesinin (EÜ) paydaşı olduğu, Pamukkale Üniversitesi konut sahipliğinde Denizli’de gerçekleştirilecek olan Ege Bölgesi Meslek Fuarı 21 Şubat günü kapılarını açıyor

Eğitim

Ege Üniversitesi mezunlarıyla bağını koparmıyor

admin
0 9

Ege Üniversitesi (EÜ) teknolojik altyapısı ve şimdiki uygulamaları ile mezunlarıyla bağlarını her geçen gün kuvvetlendiriyor. Benimsediği öğrenci odaklılık ideolojisi ile öğrencilerini her daim ön planda tutan Ege Üniversitesi, mezuniyet sonrasında da onları yalnız bırakmıyor.