Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. Proje

Proje

Eğitim

Balıkçılıkta israfı azaltacak MARIPET projesi ekibi sertifikalarını aldı

admin
0 3

Ege Üniversitesi uyumunda, ERASMUS Plus KA220 Mesleksel Eğitim Projeleri kapsamında gerçekleştirilen ve Türkiye Ulusal Ajansının da desteklediği “MARIPET Balıkçılık Iskartasının Evcil Hayvan Maması Olarak Değerlendirilmesini Amaçlayan Yenilikçi Müfredat İçeren Eğitim Projesi” muvaffakiyetle tamamlandı.

Ekonomi

BEDAŞ, “BeSTAR” Programı ile sektöre yeni nesil mühendisler kazandırıyor

admin
0 3

“BeSTAR Yeni Kuşak Mühendis Gelişim Programı” ile mühendislik fakültelerinde tahsil gören gençlere, mesleksel tecrübe ve uygulamalı öğrenme imkânı sunan BEDAŞ’a yalnızca meslek portalları üzerinden gelen müracaat sayısı son iki yılda 3 bine yaklaştı.

Eğitim

Genç iletişimcilerden “Miniklerle İletişim Atölyesi” projesi

admin
0 6

Ege Üniversitesi (EÜ) İrtibat Fakültesi Halkla Bağlar ve Tanıtım Kısmı öğrencileri yeni bir toplumsal sorumluluk projesini daha hayata geçiriyor. Genç iletişimciler, “Miniklerle Bağlantı Atölyesi” projesi ile okul öncesi çağdaki çocukların bağlantı marifetlerini güçlendirmeyi hedefliyor.

Eğitim

Egeli araştırmacılar “TÜBİTAK ARDEB 1001” programı konusunda bilgilendirdi

admin
0 5

Ege Üniversitesinde, EBİLTEM ve Ege Teknopark iş birliğiyle “TUBİTAK ARDEB-1001 Bilgilendirme Günü” aktifliği düzenlendi. EÜ EBİLTEM Proje Dayanak Uzmanı Sercan Ertaş’ın ARDEB 1001 Programının 2024 yılı birinci devir daveti hakkında iştirakçileri bilgilendirdiği aktifliğe Ege Üniversitesi akademisyenleri ve öğrencileri katıldı.