Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. Spor

Spor

Spor

Beşiktaş başkan adayı Serdal Adalı, Master Planını açıkladı:

admin
0 2

Beşiktaş lider adayı Serdal Adalı, 29 Kasım Çarşamba günü basın mensupları ile bir ortaya gelerek projelerini anlattı. Genel konseyde vazifeye gelmesi durumunda süratle hayata geçirilecek gayrimenkul projesiyle elde edilecek yaklaşık 200 milyon Euro gelir ile Beşiktaş’ın banka ve kamu borçlarının tümünün kapatılacağını açıkladı.

Spor

Nilüfer’in sultanları Avusturya’da avantajı kaptı

admin
0 3

Ülkemizi Avrupa’da CEV Challenge Cup’ta temsil eden Nilüfer Belediyespor Bayan Voleybol Kadrosu, son 8 çeşidinde deplasmanda karşılaştığı Avusturya’nın Oberbank Steelvoleys Linz kadrosunu 3-2 yenerek, tıp için avantajı ele geçirdi.

Spor

Egeli yüzücüler Samsun’dan 2 altın, 4 gümüş madalya ile döndü

admin
0 3

Ege Üniversitesi Spor Kulübü bünyesindeki yüzücüler, katıldıkları turnuvalarda kendi yaş kümelerinde öne çıkan başarılara imza atmaya devam ediyorlar. Türkiye Yüzme Federasyonu’nun Samsun’da düzenlediği “11 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Türkiye Finali Müsabakası”na, Egeli atletler damga vurdu. Egeli genç sportmenler final karşılaşmasından 2 altın ve 4 gümüş madalya ile döndü. Atletlerden Defne Ordu ve Elif Naz Adıgüzel altın madalyanın sahibi oldular.

Spor

Ünlü spor spikeri gölcük’te gençlerle buluşacak

admin
0 4

Gölcük Belediyesi; TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan’ı, “Diksiyon, Vücut Lisanı ve Gençler İçin Hayatta İletişim” bahisli söyleşi ile gençlerle buluşturacak.