Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Teknoloji

Teknoloji

Boreas Teknoloji Data Center İstanbul’a Ana Sponsor Olarak Katıldı

admin
0 4

Milletlerarası alanda faaliyet gösteren Açık Holding çatısı altında yer alan Boreas Teknoloji, Türkiye’nin tek bilgi merkezi fuarı olan Veri Center İstanbul’a ana sponsor olarak katıldı. 

Teknoloji

The Sims 4 For Rent Genişleme Paketi Yayınlandı!

admin
0 5

Tomarang’ın göz alıcı dünyasında, mahallenizi mülk sahibi yahut kiracı olarak deneyimleyerek, tesisat işlerinden güçlü komşuları yönetim etmeye kadar birçok alanda işe koyulmaya hazır mısınız?

Teknoloji

Enerjisa Enerji’nin ” Yapay Zekâsı” sektörü dönüştürüyor

admin
0 3

‘Herkes için Daha Düzgün Bir Gelecek’ vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Türkiye’nin başkan elektrik dağıtım, perakende satış ve müşteri tahlilleri şirketi Enerjisa Güç, 7/24 sağladığı hizmet ve dijital tahlillere ‘Yapay Zekâyı’ da ekleyerek müşteri tecrübesini güzelleştirmeye devam ediyor.

Teknoloji

İtalya’dan Otokar’a 29 Adet Elektrikli Otobüs Siparişi

admin
0 3

Türkiye otobüs pazarının önderi Otokar, sürdürülebilir ve çevreci ulaşım tahlilleri konusunda Avrupa’daki yükselişini sürdürüyor. 60’a yakın ülke yollarında on binlerce otobüsü ile milyonlarca yolcuya konforlu, inançlı seyahat imkanı sunan Otokar’ın elektrikli mikrobüsleri İtalya yollarına çıkıyor. Şirket, 6 farklı kentte toplu nakliyecilikte kullanılmak üzere 29 adetlik elektrikli e-Centro mikrobüs siparişi aldı.